Terapia migren

Dręczą Cię migreny?
Chcesz się od nich uwolnić?

Terapia HBOT może być tym czego szukasz.

HBOT słowami eksperta

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wykładu Dr Aarona MacArthura – Dyrektora Kliniki „Portland Chiropractic Neurology” w USA na temat leczenia migren. Jako badacz migreny i autor nowatorskich metod leczenia udziela w swoim wywiadzie odpowiedzi na wiele pytań dotyczących mechanizmu powstawania migreny i leczenia jej przy pomocy HBOT. Metoda ta stosowana jest w terapii migren w klinice Baromedical, przynosząc ulgę wielu pacjentom. Zobacz film.

„Dwukrotnie korzystałam z zabiegów w Baromedical w Katowicach. Za pierwszym razem z pewną dozą niedowierzania, że dręczące mnie bóle głowy, od prawie 30 lat, miną. Jeździłam tam z bólem i po 20 minutach zabiegu czułam się świetnie. Za drugim razem już pełna nadziei, że może ktoś mi w końcu pomoże. Dziękuję całemu zespołowi Baromedical za wspaniałą opiekę i codzienna dawkę dobrego humoru. Dzięki Wam moje poranki są wspaniałe bo na śniadanie nie jem już porcji tabletek przeciwbólowych i czuję się świetnie.”
Gorąco polecam,
Iza Sikora

Jak działa
HBOT?

Tlenoterapia Hiperbaryczna (HBOT) to uznana od lat

metoda leczenia stosowana w medycynie.

Jej działanie opiera się na prawach fizyki gazów i wykorzystuje związek między ciśnieniem gazu, a jego zdolnością do rozpuszczania się w płynach (w tym przypadku w płynach ustrojowych człowieka).

W praktyce HBOT polega na oddychaniu czystym tlenem w medycznej komorze hiperbarycznej w ciśnieniu powyżej 2 ATA, (ciśnienie na poziomie morza wynosi 1 ATA). Dzięki temu pacjenci mogą przyswoić kilkanaście razy więcej tlenu niż w normalnych warunkach, co znacząco przyspiesza procesy regeneracyjne i lecznicze.

Gdzie nas znaleźć?

Kliniki Baromedical znajdują się obecnie w 5 miastach w Polsce (m.in. w Katowicach) i jako jedyne w kraju, wyposażone są w medyczne komory hiperbaryczne produkowane przez renomowaną, amerykańską firmę Perry Baromedical Corporation.

Katowice

Kraków

Wrocław

Poznań

Gdańsk

Świnoujście

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin serii zabiegów: zadzwoń lub napisz.

Formularz kontaktowy

Scroll to Top